• Ubezpieczenie od NNW rok 2022/2023

Na rok szkolny 2022/2023 Rada Rodziców Szkoły Podstawowej i Przedszkola wybrała ofertę PZU – NNW Edukacja

Szkolny opiekun PZU

Anna Salij-Kaczkowska

Szkoła Podstawowa i Przedszkole

NR POLISY 1075355532

zakres_ubezpieczenia.pdf

Na rok szkolny 2018/2019 Rada Rodziców Szkoły Postawowej, Gimnazjum i Przedszkola wybrała ofertę EDU PLUS – program ochrony ubezpieczeniowej dzieci i młodzieży Zespołu Szkół w Rudkach

Zakres_Ubezpieczenia_Zespol.pdf

Zakres_Ubezpieczenia_Przedszkole.pdf

Oto nr Polis i sposoby zgłaszania szkód

Przedszkole w Rudkach: seria polisy EDU-A/P numer polisy 056108
          Zespół Szkół w Rudkach: seria polisy EDU-A/P numer polisy 056134

InterRisk daje możliwość sprawnego i szybkiego zlikwidowania szkody z ubezpieczenia szkolnego EDU PLUS, proponując 3 kanały zgłoszenia szkody:

I.         Telefon na InterRisk Kontakt – infolinię obsługową - tel. 22 575 25 25 kom.536306442

Na infolinii konsultant rejestruje zgłoszenie, nadając numer, przydzielając do sprawy likwidatora. Konsultant infolinii kieruje Zgłaszającego, jakie kroki powinien podjąć, aby proces przebiegł jak najsprawniej. Można otrzymać tam informację o niezbędnych dokumentach, procedurze likwidacyjnej, trybie rozpatrywania spraw, czy adresie jednostek likwidacyjnych na terenie Polski, do których należy przesłać dokumenty.

II.        On-line – Zgłoszenie roszczenia za pomocą intuicyjnego formularza on-line dostępnego na stronie https://zgloszenie.interrisk.pl/

III.      Zgłoszenie szkody bezpośrednio w jednostce terenowej InterRisk - wypełnienie zgłoszenia szkody oraz dostarczenie odpowiednich dokumentów. Zapraszamy do naszego biura w Kielcach na ul. Warszawskiej 21/12 (naprzeciwko Galerii Korona, budynek Apollo VIP).

Opis procesu likwidacji:

- zgłoszenie roszczenia za pomocą formularza (wypełnienie odpowiednich pól, załączenie skanów/ zdjęć dokumentów), telefonicznie lub w jednostce terenowej InterRisk przez Zgłaszającego;

- nadanie numeru zgłoszenia, którym można posługiwać się przy dalszej likwidacji;

- likwidator zostaje przydzielony od razu  po przesłaniu zgłoszenia – trafia do niego przesłana dokumentacja;

- rozpatrzenie roszczenia następuje w ciągu maksymalnie 30 dni od daty przesłania kompletnej dokumentacji

Ważne!
          Szkoła nie musi podpisywać zgłoszenia roszczenia.

Szkodę należy zgłosić po zakończeniu leczenia. W trakcie leczenia należy kompletować dokumentację taką jak: karta wypisu ze szpitala, imienne rachunki/faktury (np. za zakup wyrobów ortopedycznych, prywatne wizyty lekarskie, badania diagnostyczne, rehabilitację), protokół powypadkowy ze szkoły, zaświadczenie o zakończeniu leczenia, historia choroby.

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań chętnie służymy pomocą. Doradzimy jak wypełnić formularz, czy jakie dokumenty załączyć do zgłoszenia roszczenia.

Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego: e-mail biuro@insgroup.pl lub kielce@interrisk.pl tel. 536-306-442 Katarzyna Janus, 536-306-443 Agnieszka Kosińska.

roszczenie_-edu-plus_2018.pdf - wniosek do pobrania zgłoszenia szkody

Opcja ubezpieczenia: Podstawowa